Event Type Concerts

april

26apr00:00The Steams, PsycadaGazarte Ground Stage, Αθήνα

26apr20:00Perkele, Beggar BeliefΚύτταρο Live, Αθήνα

26apr20:00Project Renegade, Oathswan, Drama PrincessTemple, Αθήνα

26apr20:30Kiva, Omega Monolith, UrstaatAn Club, Αθήνα

26apr22:00commuter, Perfect MessAstoria Billiards Bad, Μεγαλόπολη

27apr20:00Sivert HoyemFloyd, Αθήνα

27apr20:00Perkele, Beggar BeliefMylos Club, Θεσσαλονίκη

27apr20:30Bad Habits, Liptards, Guilty NoizAn Club, Αθήνα

27apr21:00commuter, GraceBandapart, Καλαμάτα

27apr21:00William BasinskiGazarte Main Stage, Αθήνα

28apr19:30Greek Final Wacken Metal Battle 2024An Club, Αθήνα

28apr20:00Sivert HoyemPrincipal Club Theater, Θεσσαλονίκη

28apr20:00commuterPanjika Cooperative, Λεωνίδιο

29apr19:00Schoolwave Easter PartyAn Club, Αθήνα

may

09may20:00Magenda, Dirty Caravan, On Our Way HomeAn Club, Αθήνα

10may21:00Khirki, Jacks FullAn Club, Αθήνα

11may19:30After Easter MassacreAn Club, Αθήνα

12may19:00Last Light, Psycorepaths, Panic Alarm + moreAn Club, Αθήνα

17may20:00Miles KaneArch Club, Αθήνα

17may20:00Void Droid, Hidden In The Basement, SebiaAn Club, Αθήνα

18may19:00Sinister World FestivalTemple, Αθήνα

18may20:00Truckfighters, PotergeistAn Club, Αθήνα

20may20:00David AugustΔημοτικό Θέατρο Πειραιά

24may20:00Glenn HughesFloyd, Αθήνα

25may20:00Πυξ Λαξ με τη συνοδεία της Prague Philharmonic OrchestraΚαλλιμάρμαρο – Παναθηναϊκό Στάδιο, Αθήνα

25may20:00Glenn HughesPrincipal Club Theater, Θεσσαλονίκη

26may20:30Exhorder, God DethronedΚύτταρο Live, Αθήνα

28may20:00Corey TaylorΘέατρο Λυκαβηττού - Αθήνα

30may20:00Rammstein, AbélardΟλυμπιακό Στάδιο - Σπύρος Λούης, Αθήνα

june

01jun20:00Πυξ Λαξ με τη συνοδεία συμφωνικής ορχήστραςΠαμπελοποννησιακό Στάδιο, Πάτρα

04jun20:00Wayfarer, AetherianAn Club, Αθήνα

07jun20:00dEUSFloyd, Αθήνα

08jun19:00ColdplayΟλυμπιακό Στάδιο - Σπύρος Λούης, Αθήνα

08jun20:00Πυξ Λαξ με τη συνοδεία συμφωνικής ορχήστραςΘέατρο Γης, Θεσσαλονίκη

09jun18:00Release Athens 2024: The Offspring, The Subways, Danko JonesThe Offspring Athens 2024

09jun20:00Rotting ChristΘέατρο Γης, Θεσσαλονίκη

11jun20:00Parkway DriveFloyd, Αθήνα

14jun18:00Release Athens 2024: Megadeth, Blind Guardian, Grand MagusΠλατεία Νερού, Παλαιό Φάληρο - Αθήνα

14jun21:00ArchiveΘέατρο Λυκαβηττού - Αθήνα

15jun18:00Release Athens 2024: Parov Stelar, Jain, Telenova + moreΠλατεία Νερού, Παλαιό Φάληρο - Αθήνα

15jun21:00ArchiveΜονή Λαζαριστών, Θεσσαλονίκη

20jun18:00Release Athens 2024: Pulp, The Smile, Ride, TramhausΠλατεία Νερού, Παλαιό Φάληρο - Αθήνα

26jun20:00Rockwave Nights: Γιάννης Αγγελάκας & 100°CΘέατρο Λυκαβηττού - Αθήνα

27jun20:00Dire Straits LegacyΤεχνόπολη Δήμου Αθηναίων, Γκάζι-Αθήνα

27jun20:00Loreena McKennittΘέατρο Γης, Θεσσαλονίκη

28jun20:00Rockwave Nights 2024: Raining PleasureΘέατρο Λυκαβηττού - Αθήνα

29jun18:00Release Athens 2024: Βασίλης Παπακωνσταντίνου + moreΠλατεία Νερού, Παλαιό Φάληρο - Αθήνα

29jun20:00Dire Straits LegacyΜονή Λαζαριστών, Θεσσαλονίκη

30jun20:00Dire Straits LegacyΜονή Λαζαριστών, Θεσσαλονίκη